Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Przegląd Kolęd i Pastorałek 4-latka

aniłki misieDnia 18-go grudnia 2020r. w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci 4-letnich. Swoją twórczość artystyczną zaprezentowały dzieci z grupy Krasnale śpiewając pastorałkę pt., ,Tylko jedna jest taka noc” i ,,Grajmy panu, grajmy, śpiewajmy”, dzieci z grupy Smerfy śpiewając pastorałkę pt.,, Wigilia w lesie” oraz dzieci z grupy Pszczółki prezentując kolędę ,,Gdy śliczna panna syna kołysała”. Wspaniale zaprezentowały się także dzieci z grupy Motylki w kolędzie pt. ,, Blask nad Judeą” Nauczycielki z grupy Krasnale przygotowały dla dzieci teatrzyk kukiełkowy pt.,, W drodze do Betlejem”, który został nagrodzony gromkimi brawami. Wszystkie dzieci za swój występ otrzymały dyplomy uczestnictwa i nagrody .

E. Myszogląd

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.