Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Wigilia w grupie VII Pszczółki

ffffffW dzień grupowej wigilii (21. grudnia 2020r.) w ,,Pszczółkach’’ panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w sali, pięknie nakryty stół i dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Po uroczystym podzieleniu się opłatkiem wszyscy zasiedli przy świątecznym stole, aby wspólnie śpiewać kolędy i częstować się przygotowanymi słodkościami. Dzieci brały udział w świątecznym quizie, dzięki czemu poznały bożonarodzeniowe tradycje oraz historie związane z narodzinami Jezusa. To uroczyste wydarzenie nie tylko utrwaliło dzieciom znajomość zwyczajów świątecznych, lecz również wzmocniło serdeczne relacje między nimi.

K. Figórek

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.