Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

      zebranie         Konsultacje z rodzicami

 

Przedszkole mając na uwadze indywidualny rozwój dziecka oraz pomoc rodzicom w jego wychowaniu i rozwiązywaniu problemów organizuje indywidualne konsultacje nauczycieli z rodzicami

(prosimy o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi chęci udziału w konsultacjach)      

 

Terminy konsultacji w roku szkolnym 2020/2021:

 

Gr. I   Muchomorki

Aurelia Malec-                     - środa     16.00-16.30

Patrycja Kalarus                 –  wtorek 16.00-16.30

 

Gr. II   Misie

Sabina Cedro                      – środa 15.30-16.00

Magdalena Podleśna            – wtorek 15.30-16.00

 

Gr. III   Krasnale

Ewa Myszogląd                    – wtorek 16.00-16.30

Małgorzata Worona - Kuras  – środa 16.00-16.30

Małgorzata Okońska             - poniedziałek 14.00-14.30

 

Gr. IV   Smerfy

Judyta Zalewska                – wtorek 16.00-16.30

Danuta Grabowska              - poniedziałek 16.00-16.30

 

Gr. V   Motylki

Marta Brzoska                     –  środa 16.00-16.30

Agata Brzoska                     – wtorek 16.00-16.30

 

Gr. VI   Biedronki

Ewa Krysiak                        -  wtorek 16.00-16.30

Izabella Podyma                  -  środa 16.00-16.30


 

Gr. VII   Pszczółki

Monika Czerwonka              –  środa 16.00-16.30

Karolina Figórek                 - wtorek 16.00-16.30

 

Gr. VIII   Żabki

Agnieszka Stelmach              –  czwartek 16.00-16.30

Katarzyna Gawlas                 – środa 16.00-16.30

 

Gr. IX   Stokrotki

Ewelina Kozłowska                - wtorek 16.00-16.30

Ewa Koniecka                       - poniedziałek 16.00-16.30

 

Gr. X   Słoneczka

Anna Koksanowicz                – czwartek 16.00-16.30

Małgorzata Bigus                  - środa 16.00-16.30

 

 

Konsultacje logopedyczne

 

Dorota Stelmach                   -  czwartek 15.00 - 15.30

Agata Skibińska                    -  środa 15.00 - 15.30

Marta Brzoska                       – czwartek 15.00 -15.30

Danuta Grabowska                - środa 16.00 - 16.30

Karolina Figórek                   - środa 12.50 - 13.20

Ewa Myszogląd                    - czwartek 16.00 - 16.30

Małgorzata Okońska             - wtorek 15.00 - 15.30

Agnieszka Stelmach              - wtorek 16.00 - 16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.