Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

      zebranie         Konsultacje z rodzicami

 

Przedszkole mając na uwadze indywidualny rozwój dziecka oraz pomoc rodzicom w jego wychowaniu i rozwiązywaniu problemów organizuje indywidualne konsultacje dyrektora i nauczycieli z rodzicami

(prosimy o wcześniejsze zgłoszenie nauczycielowi lub sekretarce chęci udziału w konsultacjach)      

 

Dyrektor i wicedyrektor przyjmują Rodziców w sprawie skarg i wniosków w każdy poniedziałek w godzinach od 15.00 do 16.00.

W pilnych sytuacjach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

Harmonogram konsultacji w roku szkolnym 2020/2021:

 

Gr. I   Muchomorki

Aurelia Malec-                     - środa     16.00-16.30

Patrycja Kalarus                 –  wtorek 16.00-16.30

 

Gr. II   Misie

Sabina Cedro                      – środa 15.30-16.00

Magdalena Podleśna            – wtorek 15.30-16.00

 

Gr. III   Krasnale

Ewa Myszogląd                    – wtorek 15.30-16.00

Małgorzata Okońska           - poniedziałek 13.00-13.00

 

Gr. IV   Smerfy

Judyta Zalewska                 – wtorek 16.00-16.30

Danuta Grabowska              - poniedziałek 16.00-16.30

 

Gr. V   Motylki

Marta Brzoska                     – wtorek 16.00-16.30

Agata Brzoska                     – środa 16.00-16.30

 

Gr. VI   Biedronki

Ewa Krysiak                        -  wtorek 16.00-16.30

Izabella Podyma                  -  środa 16.00-16.30


Gr. VII   Pszczółki

Monika Czerwonka              –  środa 16.00-16.30

Karolina Figórek                 - wtorek 16.00-16.30

 

Gr. VIII   Żabki

Agnieszka Stelmach              –  czwartek 16.00-16.30

Katarzyna Gawlas                  – środa 16.00-16.30

 

Gr. IX   Stokrotki

Ewelina Kozłowska                - wtorek 16.00-16.30

Ewa Koniecka                       - poniedziałek 16.00-16.30

 

Gr. X   Słoneczka

Anna Koksanowicz                – czwartek 16.00-16.30

Małgorzata Bigus                  - środa 16.00-16.30

 

 

Konsultacje logopedyczne

 

Dorota Stelmach                   -  czwartek  15.30 - 16.00

Agata Skibińska                    -  środa        15.00 - 15.30

Marta Brzoska                       – czwartek  15.00 -15.30

Danuta Grabowska                 - środa        16.00 - 16.30

Karolina Figórek                    - środa        12.50 - 13.20

Ewa Myszogląd                      - czwartek  15.30 - 16.00

Małgorzata Okońska              - wtorek     15.00 - 15.30

Agnieszka Stelmach              - wtorek     16.00 - 16.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.