Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

   

pla d          

Harmonogram pracy oddziałów

  w roku szkolnym 2018/19

 

 

 

 

Grupa I "Muchomorki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

p. Aurelia Malec 

                    p. Patrycja Kalarus                 

     p. Milena Kłoczko     

   

 Grupa II "Misie"  

oddział czynny od godz. 700 do godz. 1500

p. Sabina Cedro

    p. Karolina Figórek

     p. Dorota Stelmach

  p. Ewa Kuflowska

       

 Grupa III "Krasnale"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

    p. Ewa Myszogląd

                      p. Małgorzata Worona - Kuras

           p. Małgorzata Okońska

         p. Iwona Żelichowska

    p. Monika Grącka 

            p. Bernadetta Juzyszyn

 

 Grupa IV "Smerfy"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630 

        p. Danuta Grabowska

     p. Judyta Zalewska

               p. Bogusława Czuchrowska

   p. Justyna Nowak

 

 Grupa V "Motylki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

   p. Marta Brzoska

   p. Agata Brzoska

        p. Wiesława Jakubik

 

 Grupa VI "Biedronki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

 p. Ewa Krysiak

                 p. Izabella Podyma          

            p. Katarzyna Prochera

           

 Grupa VII "Pszczółki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

          p. Monika Czerwonka

            p. Magdalena Podleśna

    p. Ewa Jaworska

         p. Beata Włodarczyk

 

 

Grupa VIII "Żabki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

             p. Agnieszka Stelmach

                       p. Katarzyna Gawlas             

             p. Arleta Czuchrowska

      

 Grupa IX "Stokrotki"

oddział czynny od godz. 700 do godz. 1500

             p. Ewelina Kozłowska

         p. Ewa Myszogląd

      p. Maria Będzak

 

 Grupa X "Słoneczka"

oddział czynny od godz. 630 do godz.1630

             p. Anna Koksanowicz

             p. Monika Czerwonka

                  p. Agata Skibińska         

              p. Aleksandra Ryś      

 

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.