Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

   

pla d          

Harmonogram pracy oddziałów

  w roku szkolnym 2020/21

 

 

Grupa I "Muchomorki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

p. Aurelia Malec 

    p. Patrycja Kalarus

                       p. Beata Włodarczyk                 

      p. Barbara Moćko     

   

Grupa II "Misie"  

oddział czynny od godz. 730 do godz. 1530

p. Sabina Cedro

          p. Magdalena Podleśna

               p. Czuchrowska Bogusława

  p. Ewa Kuflowska

       

Grupa III "Krasnale"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

    p. Ewa Myszogląd

                      p. Małgorzata Worona - Kuras

           p. Małgorzata Okońska

         p. Iwona Żelichowska

           p. Bernadeta Juzyszyn

 

Grupa IV "Smerfy"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630 

        p. Danuta Grabowska

     p. Judyta Zalewska

   p. Justyna Nowak

 

Grupa V "Motylki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

   p. Marta Brzoska

   p. Agata Brzoska

        p. Wiesława Jakubik

 

Grupa VI "Biedronki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

 p. Ewa Krysiak

                 p. Izabella Podyma          

            p. Katarzyna Prochera

           

Grupa VII "Pszczółki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

          p. Monika Czerwonka

       p. Karolina Figórek

    p. Ewa Jaworska

        

 

 

Grupa VIII "Żabki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

             p. Agnieszka Stelmach

                       p. Katarzyna Gawlas             

             p. Arleta Czuchrowska

      

Grupa IX "Stokrotki"

oddział czynny od godz. 630 do godz. 1630

             p. Ewelina Kozłowska

         p. Ewa Myszogląd

      p. Maria Będzak

 

Grupa X "Słoneczka"

oddział czynny od godz. 630 do godz.1630

             p. Anna Koksanowicz

            p. Małgorzata Bigus

                 p. Monika Grącka         

                    p. Marzena Rogowska     

 

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.