Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

#SzkołaDoHymnu

c -sabaW piątek, 8 listopada 2019 r. Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie dołączyło do akcji #SzkołaDoHymnu. Punktualnie o godzinie 11:11 dzieci, nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni zaśpiewali hymn Polski - Mazurka Dąbrowskiego. To kontynuacja organizowanej w ubiegłym roku, na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę, akcji "Rekord dla Niepodległej" - tym razem pod hasłem "Szkoła do Hymnu". Cała społeczność przedszkolna tego dnia była ubrana na apelowo, a do białych bluzek przypięte były kotyliony w barwach narodowych.

J. Zalewska

Woda – źródło życia

kropelka7 listopada 2019 r. dzieci z grupy „Stokrotki” na swoje zajęcia zaprosiły Zespół Komunikacji Społecznej i Edukacji Wodnej Wód Polskich ze Szczecina. Podczas zajęć dzieci miały okazję dowiedzieć się czym jest i jak wygląda woda, w jakich stanach skupienia występuje i jakie czynniki na to wpływają, jak również o jej niezbędności dla środowiska. Stokrotki podczas zajęć obejrzały film o obiegu wody w przyrodzie i o tym, skąd się ona bierze. Poza teorią znalazł się również czas na tematyczne kolorowanki i własnoręcznie zrobiony filtr wodny. Dzięki zajęciom przedszkolaki już wiedzą, że woda jest niezbędnym źródłem życia i należy ją oszczędzać. Za dzielny udział w zajęciach każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek. To był wspaniały dzień i na długo pozostanie przedszkolakom w pamięci.

E. Kozłowska

Przegląd Pieśni Patriotycznych w Centrum Kultury

flaga -sabina6 listopada 2019r. w sali widowiskowej Centrum Kultury w Chojnie odbyła się kolejna edycja Przeglądu Pieśni Patriotycznych. Pieśni patriotyczne odgrywają ogromną rolę w edukacji, kulturze narodu polskiego, a poprzez prezentacje sceniczne można je ocalić od zapomnienia i sprawić, by stały się łącznikiem pomiędzy tradycją a teraźniejszością.

Czytaj więcej...

Warsztaty „Kwiaty polskie”

jolka Dzień MamyDnia 05.11.2019 roku w naszym przedszkolu w grupie „Stokrotki” i „Słoneczka” odbyły się warsztaty plastyczno - techniczne dla dzieci uczęszczających do przedszkola oraz ich rodziców. Zajęcia poprowadziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Krzymowa - „Krzymowianki” Pani Małgorzata Przybylska i Pani Danuta Szot.

Czytaj więcej...

Pasowanie trzylatków na Smerfa

smer -jolkaDzień 31 października 2019r. pozostanie na długo w pamięci dzieci 3 letnich z grupy Smerfy i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.