Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Udział Misiów w akcji charytatywnej

aniołek z papieruW dniu 22.01.2021 r. przedszkolaki z grupy "Misie" wzięły udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Anioł Mieszka po Sąsiedzku” organizowanej przez fundację "Gdy liczy się czas". Idea tej akcji polega na tworzeniu "kalendarza dobra" z podziałem na miesiące. Hasło przewodnie w styczniu brzmiało: „ Nikt nie jest samotny! ”– piszemy kartki dla dziadków i babć o których świat zapomniał". Wobec tego, nasza grupa przystąpiła do zadania. Wspólnymi siłami, wykonaliśmy laurkę - aniołka oraz napisaliśmy list do pewnego Pana z okazji Dnia Dziadka. Udział w tym przedsięwzięciu nakreślił maluszkom konieczność niesienia bezinteresownej pomocy względem starszych, samotnych ludzi. Dzieci były zadowolone że mogły sprawić radość drugiemu człowiekowi.

M. Podleśna

Wigilia w Smerfach

dddddBoże Narodzenie to czas magiczny, radosny, czas pełen zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Świąteczny nastrój zapanował również w naszej grupie 21 grudnia 2020r..

Czytaj więcej...

Wigilia w grupie VII Pszczółki

ffffffW dzień grupowej wigilii (21. grudnia 2020r.) w ,,Pszczółkach’’ panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w sali, pięknie nakryty stół i dzieci w galowych strojach wprowadzały nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie.

Czytaj więcej...

Przegląd Kolęd i Pastorałek 4-latka

aniłki misieDnia 18-go grudnia 2020r. w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci 4-letnich. Swoją twórczość artystyczną zaprezentowały dzieci z grupy Krasnale śpiewając pastorałkę

Czytaj więcej...

Wigilia w Stokrotkach

aniołekW dniu 18 grudnia 2020r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość wigilijna. Na początku dzieci wysłuchały utworu pt. „Wigilijna opowieść”, a następnie śpiewały, znane im, kolędy.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.