Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Owocowe pyszności w Stokrotkach

owoce- moniaPodczas pobytu dzieci w przedszkolu staramy się zachęcać przedszkolaki do spożywania zdrowych potraw. Pierwszy tydzień października obfitował w zajęcia, podczas których mówiliśmy dużo o tym jak ważne dla naszego organizmu i zdrowia jest spożywanie owoców.

Czytaj więcej...

Sok pomarańczowy

or - jolkaDzieci z grupy ,,Motylki” wiedzą, że aby być zdrowym trzeba się dobrze dożywiać, a najwięcej witamin mają owoce i warzywa. Myśląc o pysznych witaminkach 04.10.2019r. ,,Motylki” postanowiły sprawdzić jak wyczarować pyszny sok z pomarańczy bez dodatku cukrów i konserwantów. Zanim przystąpiliśmy do pracy przedszkolaki zapoznały się z urządzeniem do wyciskania soku, z jego działaniem oraz zasadami jakie obowiązują podczas dalszej pracy. Następnie dzieci z niewielką pomocą nauczyciela wyciskały sok. Po skończonej pracy delektowały się własnoręcznie wyciśniętym sokiem z pomarańczy.

A. Brzoska

Biedronki z wizytą w OSP

 

strażakDnia 03.10.2019r. dzieci z grupy ,,Biedronki" na zaproszenia Pana Daniela Kałużniaka - tatusia naszego Bartka, wybrały się do remizy OSP w Chojnie. Przed wycieczką dzieci przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się w czasie drogi do straży pożarnej oraz zasady właściwego zachowania się w remizie.

Czytaj więcej...

Wycieczka Misiaków

endy30 września 2019r. dzieci z grupy Misie przybyły do przedszkola z wielką ochotą, ponieważ właśnie w tym dniu zaplanowana była wycieczka (razem z rodzicami) do ZOO w Eberswalde. Niestety pogoda spłatała nam niezłego figla – było bardzo wietrznie i mokro – więc musieliśmy szybko zmienić nasze plany. Wspólnie z dziećmi i rodzicami postanowiliśmy pojechać do kina w Szczecinie na film „Angry Birds 2”. Celem wycieczki do kina było nie tylko nabywanie umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych, ale również wdrażanie do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie, stwarzanie sytuacji aktywizujących procesy myślowe – rozumienie wartości takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. To wszystko znaleźć można było w oglądanym filmie, w relacjach między nielotami Angry Birds oraz sprytnymi Zielonymi Świnkami. Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Misiaki i rodzice (chyba) byli zachwyceni. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia. Wyjazdy z przedszkolakami mają zawsze posmak przygody. Nic więc dziwnego, że to nie koniec atrakcji. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy był park rozrywki PowerLand. Dzieci spędziły tam czas korzystając z szybkiej tyrolki, ekstra odbijających trampolin, głębokiego basenu z gąbkami, małpiego gaju pełnego przeszkód i wyzwań. Po prostu w parku rozrywki nie było nudy !!! Mimo pochmurnego dnia spędziliśmy miło czas, a do ZOO wybierzemy się innym razem.

S. Cedro

K. Figórek

Sprzątanie Świata 2019

ziemiaDnia 26 września 2019 r. dzieci z naszego przedszkola, przyłączając się do Ogólnopolskiej Akcji „Sprzątanie świata – Polska”, wybrały się zbierać wszechogarniające nasze otoczenie śmieci. Zaopatrzone w worki na śmieci i jednorazowe rękawiczki przedszkolaki sprzątały plac i teren wokół przedszkola, a najstarsze grupy niedaleki plac zabaw.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.