Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Międzynarodowy Dzień Książki w Stokrotkach

kasi- ksi2 kwietnia, jak co roku przypada Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. Grupa „Stokrotki” nie zapomniała o tak ważnym wydarzeniu i z tej okazji zaprosiła do swojego przedszkola uczniów kl. I S. P. nr 2 w Chojnie. Na dobry początek przedszkolaki i pierwszaki recytowały wybrane wiersze. Przedszkolaki przyniosły tego dnia do przedszkola swoje ulubione książki i z ogromną radością zaprezentowały je starszym kolegom i koleżankom. Dzieci poznały budowę książki oraz zapoznały się z etapami jej powstania. Brały udział w quizach i zabawach, które sprawdziły ich wiedzę o książkach oraz utrwaliły postawę szacunku do książek. Na koniec spotkania wykonały pracę plastyczną, zakładki do książek. Wydarzenie to dostarczyło dzieciom wiele radości i miłych wrażeń. Bardzo dziękujemy Pani Monice Kowalczyk oraz pierwszakom za wizytę w naszym przedszkolu i poświęcony czas.

E. Kozłowska

II Przedszkolny Konkurs Recytatorski

rekrutacja27 marca 2019r. odbył się II Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom” dla dzieci 5 i 6- letnich. Wzięły w nim udział dzieci z grup: Stokrotki, Smerfy, Pszczółki oraz Krasnale.

Czytaj więcej...

Spotkanie Biedronek ze strażakiem

strażak27.03.2019 r. dzieci z grupy Biedronki odwiedził strażak, pan Daniel Kałużniak - tatuś Bartusia. Wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie dzieci. Odbyła się ona w ramach akcji ,, Poczytaj mi, proszę!''. Pan Daniel przeczytał książkę ,,Przygoda Franklina'', którą dzieci z zaciekawieniem wysłuchały. Zostały także zaznajomione z ciekawostkami związanymi z pracą zawodową strażaka, zachowaniem bezpieczeństwa w czasie pożaru. Przedszkolaki dowiedziały się w jakich okolicznościach należy wzywać straż pożarną, wykazały się znajomością numeru alarmowego. Oglądały akcesoria przyniesione przez pana Daniela - kaski, latarka, lornetka, czapka galowa. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę, chętnie zabierały głos. Dziękujemy Panu Danielowi Kałużniakowi za interesujące spotkanie.

E.Krysiak

Pierwszy Dzień Wiosny

WIOSNAW czwartek, 21 marca 2019r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego święta, dzień wcześniej dzieci z grupy Muchomorki i Misie przygotowały przedstawienie pt. ,,Wiosenne porządki’’.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w przedszkolu

bukietDnia 8.03.2019r. grupa Krasnale oraz chór "Śpiewające gwiazdki" przygotowały dla pracowników przedszkola oraz swoich najbliższych kobiet piękne przedstawienie z okazji Dnia Kobiet. Podczas występu dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a na dodatek były przebrane na kobiety z różnych okresów historii i subkultur.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.