Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Dzień Kobiet w przedszkolu

bukietDnia 8.03.2019r. grupa Krasnale oraz chór "Śpiewające gwiazdki" przygotowały dla pracowników przedszkola oraz swoich najbliższych kobiet piękne przedstawienie z okazji Dnia Kobiet. Podczas występu dzieci mówiły wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, a na dodatek były przebrane na kobiety z różnych okresów historii i subkultur. Były damy i księżniczki, dziewczyny z lat 60-tych, dziewczyny disco i rock. Panowie byli ubrani w stroje galowe, co bardzo podobało się całej żeńskiej publiczności. Na popołudniowym występie było tak dużo gości, że ponad połowa pań musiała mieć miejsce stojące. Dzieci dużo ćwiczyły dzięki czemu występ było oszałamiający,

M. Lejman

Zdrowe zęby – ważna rzecz

ząbek„Aby zdrowy uśmiech mieć, trzeba tylko chcieć" to projekt Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, którego celem jest promowanie wiedzy o zapobieganiu próchnicy. W tym projekcie nie mogło zabraknąć i naszego przedszkola. W związku z tym dzieci z grupy Muchomorki otrzymały przygotowane w ramach projektu ZOW NFZ materiały informacyjne służące upowszechnianiu wiedzy o profilaktyce próchnicy. Zawarte w nich zalecenia są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Starsze przedszkolaki z grup: Smerfy, Pszczółki i Krasnale uczestniczyły w bardzo ciekawej lekcji przygotowanej przez przyszłą panią stomatolog Aleksandrę Drzyzgę. Pani Aleksandra przekazała dzieciom niezbędną wiedzę na temat profilaktyki i higieny jamy ustnej. Starszaki mogły samodzielnie wypróbować technikę prawidłowego szczotkowania zębów, dowiedziały się również na czym polega praca stomatologa, co robić żeby mieć piękny zdrowy uśmiech, kiedy powinniśmy odwiedzić gabinet stomatologiczny. W czwartek 21 lutego 2019 r. zarówno młodsze jak i starsze dzieci zostały zaproszone na przedstawienie do grupy Krasnale, dzięki któremu dowiedziały się co może się stać jeżeli będziemy jedli za dużo słodyczy, dlaczego warto dbać o zęby, co jest nam potrzebne do utrzymania porządku w jamie ustnej. ,,Doktor Ząbek”, ,,Pani Szczoteczka” i ,,Kaczuszki” udzieliły niezbędnych rad swojemu niesfornemu koledze ,,Kaczorkowi”. Mamy nadzieję, że przedszkolaki zapamiętają jak najwięcej z tych aktywnych zajęć i będą się stosować do zaleceń dotyczących utrzymania pięknego i zdrowego uśmiechu.

M. Okońska

Zimowa Olimpiada dla najmłodszych

olimp 1W środę 20.02.2019r. w sali ,,Biedronek" odbyła się Zimowa Olimpiada Przedszkolaków. Wzięły w niej udział dzieci 3 i 4 - letnie z naszego przedszkola.

Czytaj więcej...

XV Gminna Zimowa Olimpiada Przedszkolaków

olimpiada 2O tym, że sport to zdrowie wiedzą już najmłodsze przedszkolaki. W Bajkowym Przedszkolu już od 15 lat dzieci rywalizują ze sobą podczas Zimowej Olimpiady.

Czytaj więcej...

Podziękowanie za głosy !

Z całego serca chciałabym podziękować wszystkim, którzy wsparli mnie w jakikolwiek sposób podczas trwania plebiscytu na „Osobowość roku 2018” organizowanego przez gazetę „Głos Szczeciński”. W szczególny sposób dziękuje moim koleżankom z pracy, które zauważyły moją pracę i nominowały mnie do tego plebiscytu. Dziękuję dyrekcji Bajkowego Przedszkola Miejskiego za wsparcie i motywację do działania. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i pracownikom Bajkowego Przedszkola Miejskiego za dobre słowa i niesamowitą ilość głosów, które na mnie oddali. I na koniec, ale również serdecznie dziękuję moim rodzicom i całej rodzinie, którzy walczyli do samego końca:). Mam nadzieję, że to ogromne wyróżnienie, które mnie spotkało w pozytywny sposób wpłynie na moją dalszą pracę i wszelkie działania na rzecz dzieci.

Maria Lejman

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.