Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Szlachetna Paczka 2020

prezentW tym roku nasze przedszkole, po raz piąty, wzięło udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej ,,Szlachetna Paczka”. Jest to akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. 

Czytaj więcej...

Mikołajki 2020

ewa i ewaWizyta Św. Mikołaja w naszym Przedszkolu to jedno z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci spotkań w ciągu całego roku. Wszyscy przygotowują się do tego dnia bardzo starannie.

Czytaj więcej...

Motylkowe pierniczki

pierniki - ewa7.12.202r. – piękny wystrój i muzyka przypomniały, że to jest właśnie ten dzień, w którym Mikołaj odwiedzi dzieci z naszego przedszkola. Od samego rana w sali ,,Motylków” panowała radość i poruszenie.

Czytaj więcej...

„Mały gest jednego serca,

może uszczęśliwić niejedno serce.”

 

Serdeczne podziękowania

ffffff6 grudnia 2020r. w kościele p.w. Św. Trójcy w Chojnie odbył się Bożonarodzeniowy Kiermasz Misyjny. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc dla dzieci z Kenii w Afryce. Do wsparcia przedsięwzięcia włączyły się chojeńskie placówki oświatowe. Jak zwykle niezawodne okazało się nasze przedszkole.

Czytaj więcej...

Andrzejkowe wróżby w Misiach

andrzej - agaW dniu 30 listopada 2020 r. w grupie „Misie” odbyła się uroczystość tzw. „Andrzejki”. Przedszkolaki wraz z nauczycielką były przebrane za różne bajkowe postacie.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.