Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Andrzejki w gr. Motylki

,,Hokus – pokus czary mary,

niech się spełnią andrzejkowe czary”.

karolka30.11.2020r. w grupie ,,Motylki” odbyła się zabawa andrzejkowa. Podczas zabawy nie zabrakło przekłuwania serduszek z imionami, losowania swoich przyszłych zawodów, a także ustawiania butów, aby sprawdzić który chłopiec pierwszy się ożeni oraz która dziewczynka pierwsza wyjdzie za mąż.

Czytaj więcej...

Andrzejki w Stokrotkach

karola30 listopada 2020r. w grupie „Stokrotki” zapanowała magiczna atmosfera ponieważ były Andrzejki. Ten dzień był dniem radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.

Czytaj więcej...

Magia i wróżby w Smerfach

andrzejki wróżby30 listopada 2020r. przedszkolaki z grupy IV „Smerfy” przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły „poznać swoją przyszłość” – tą bliską „co dostanę od Gwiazdora” i tą daleką... „kim będę w przyszłości”.

Czytaj więcej...

Andrzejkowe wróżby w Słoneczkach

andrzejki-monikaDnia 27.11 2020r. grupa Słoneczka świętowała ,,Andrzejki". Wszystkie dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola przebrane - magicy, wróżki, księżniczki, kowboje, strażacy.

Czytaj więcej...

Andrzejkowe wróżby w Biedronkach

andrzeDnia 27.11.2020r. w grupie ,,Biedronki’’ odbyły się Andrzejki. Dzieci poznały tradycje związane z wróżbami andrzejkowymi.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.