Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Światowy Dzień Pluszowego Misia 2020

misssW dniu 25 listopada 2020 r. dzieci z grupy „Misie” obchodziły uroczystość z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia”. Jest to ważne święto wszystkich misiów na całym świecie, gdyż obchodzą swoje urodziny.

Czytaj więcej...

Dzień pluszowego Misia w grupie VI

mi25 listopada 2020r. dzieci z grupy Biedronki świętowały Dzień Pluszowego Misia, najlepszego przyjaciela dzieci. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka, można go przytulić, zwierzyć się mu ze swoich sekretów.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy projekt czytelniczy w Żabkach

pierwszakiDnia 20 listopada 2020r. dzieci z grupy Żabki uczestniczyły w zajęciach warsztatowych „Mały człowiek duża sprawa, mały człowiek ma swe prawa!” Tego dnia dzieci poprzez zabawę przypomniały sobie i utrwaliły przysługujące im prawa.

Czytaj więcej...

Akcja charytatywna

pla dW miesiącu październiku w Bajkowym Przedszkolu Miejskim w Chojnie przy zaangażowaniu dzieci i ich rodziców odbyła się zbiórka artykułów piśmienniczych na rzecz dzieci leczących się w Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie (w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Onkologicznej, Urologii i Chirurgii Ręki).

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości w Biedronkach

 

Polska10 listopada 2020r. w przeddzień 102-rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, dzieci z grupy Biedronki dla uczczenia tej pięknej uroczystości przygotowały występ dla kolegów i koleżanek z grupy Żabki.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.