Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Pasowanie na przedszkolaka w gr. Misie

misssW dniu 06.11.2020r. w grupie Misie odbyła się bardzo ważna uroczystość tj. „Pasowanie na przedszkolaka”. Maluchy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki w Słoneczkach

bal przebZ okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajki – 5 listopada 2020 r. w naszej grupie odbył się bajkowy bal, podczas którego dzieci prezentowały się w dziecięcych przebraniach bajkowych. Były smoki, księżniczki, bajkowe zwierzęta i wiele innych ciekawych postaci.

Czytaj więcej...

Wielkie kasztanobranie

 

kasztany i żołędzieOd września do końca października 2020r. po raz kolejny w naszym przedszkolu trwała zbiórka kasztanów pod hasłem ,,Wielkie kasztanobranie ". W zbiórce brały udział dzieci oraz rodzice z grupy „Stokrotki" oraz „Słoneczka".

Czytaj więcej...

Marzycielska poczta

listonoszW dniu 30.10.2020 r. grupa „Misie” uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą „Marzycielska poczta”. Myślą przewodnią tego przedsięwzięcia jest pisanie i wysyłanie tradycyjnych listów, do przewlekle chorych dzieci z całej Polski.

Czytaj więcej...

Konkurs pt. „Pomysł na dynię mam…” rozstrzygnięty !!!

dynie30 października 2020r. w naszym przedszkolu trzeci rok z rzędu odbył się konkurs na pracę przestrzenną pt „Pomysł na dynię mam, przedstawię go Wam!”. W konkursie wzięło udział 35 dyń, które wykonały dzieci z przedszkola wraz z rodzicami.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.