Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Kiszenie kapusty w grupie Żabki

kapustaW dniu 22 października 2020r. dzieci z grupy Żabki brały udział w realizacji projektu Piękna Nasza Polska Cała „Według przepisu Babci i Dziadka”. Długo zastanawiałyśmy się, jaką potrawę przygotować. Po namyśle stwierdziłyśmy, że trudno jest wyobrazić sobie tradycyjną polską kuchnię bez udziału kiszonek kapusty.

Czytaj więcej...

Zabawy matematyczne z Kubusiem Puchatkiem

matematykaW dniach 19.10.2020r. – 22.10.2020r. dzieci z grup: Biedronki, Żabki, Pszczółki, Krasnale, Smerfy oraz Stokrotki, brały udział w „Zabawach matematycznych z Kubusiem Puchatkiem”. Pomogły Kubusiowi Puchatkowi i jego przyjaciołom ze Stumilowego lasu posegregować i policzyć zebrane na zimę zapasy. Chętnie brały udział w zabawach ruchowych oraz rozwiązywały zadania matematyczno – logiczne, podczas których wykazały się dużym zaangażowaniem, umiejętnością współpracy i kompetencjami matematycznymi. Wysiłek przedszkolaków został nagrodzony dyplomem oraz małym upominkiem.

A. Malec

Pasowanie na przedszkolaka Motylka

motylek martaDnia 22.10.2020r. w grupie V odbyło się pasowanie na przedszkolaka Motylka. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Czytaj więcej...

Dzień ziemniaka w Motylkach

ziemniaczekJesień to czas zbiorów plonów z pól, działek i ogrodów. Piękna polska złota jesień zainspirowała ,,Motylki” do wspólnej zabawy z wykorzystaniem ziemniaków, które 15.10.2020r. obchodziły w grupie ,,Święto ziemniaka”.

Czytaj więcej...

Pieczenie chleba w Muchomorkach

chlebekW dniu 15.10.2020r. dzieci z grupy I „Muchomorki” w ramach projektu „Piękna Nasza Polska Cała” wzięły udział w zajęciach kulinarnych, podczas których piekły chleb. Odpowiednio ubrane, z dokładnie wymytymi rączkami, raźno wzięły się do pracy.

Czytaj więcej...

Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.