Company Logo
slide 1 slide 2 slide 3

Szukaj

Wybierz język

Polish English French German Russian

Gościmy

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Wydarzenia

Misiowe zabawy w piaskownicy

 

piaskownica18.09.2020 r. korzystając z pięknej, wrześniowej pogody, dzieci z grupy "Misie" wybrały się na spacer po ogrodzie przedszkolnym. Po spacerze przedszkolaki pozostały jeszcze w ogrodzie bawiąc się w piaskownicy.

Czytaj więcej...

Sprzątanie świata 2020

sprzątanie świata18.09.2020r. dzieci z najstarszych grup „Żabki” i „Biedronki” po raz kolejny uczestniczyły w akcji „Sprzątanie Świata – Polska”. W Polsce już po raz 27 ruszyło to międzynarodowe przedsięwzięcie.

Czytaj więcej...

Laurka dla miasta – pierwsze zadanie projektu

pla dDnia 10.09.2020r. dzieci z grup „Żabki” oraz „Biedronki” rozpoczęły realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Piękna Nasza Polska Cała”, w którym uczestniczyć będzie nasze przedszkole podczas bieżącego roku szkolnego. Celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski oraz kształtowanie tożsamości narodowej dzieci.

Czytaj więcej...

Międzynarodowy projekt edukacyjny

polska całaW nowym roku szkolnym Bajkowe Przedszkole Miejskie w Chojnie przystąpiło do międzynarodowego projektu edukacyjnego pt. „Piękna nasza Polska cała”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie na piękno i tradycje Polski. Na bieżąco będziemy umieszczać relacje z naszych zadań na naszej stronie przedszkolnej.

Koordynatorki:

E. Kozłowska

A. Koksanowicz

 


Muchomorki

1

Misie

2

Krasnale

3

Smerfy

4

Motylki

5

Biedronki

6

Pszczółki

7

Żabki

8

Stokrotki

grupa9

Słoneczka

sloneczka-10
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.