ogło - sab

Odpłatność za przedszkole - kwiecień 2020

W związku z zamknięciem przedszkola do 10 kwietnia 2020r. informuję, że odpłatność za wyżywienie i pobyt dziecka w naszej placówce naliczana będzie dopiero od 14 kwietnia 2020r.

W przypadku zmiany terminu naliczania odpłatności za wyżywienie i pobyt w przedszkolu zostaniecie Państwo poinformowani na stronie naszego przedszkola.

S. Cedro

Przedszkole zamknięte !!!

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r zajęcia w przedszkolu zawieszone są do Świąt Wielkanocnych tj. do 10 kwietnia 2020r. Proszę o śledzenie na bieżąco informacji na naszej stronie.

Sabina Cedro

Komunikat z dnia 23 marca 2020

w sprawie składania wniosków

na nowy rok szkolny

Szanowni Państwo w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zmianie uległy zasady składanie dokumentów związanych z rekrutacją na nowy rok szkolny.

Termin składania wniosków określony w Harmonogramie rekrutacji NIE ULEGŁ ZMIANIE. Zaleca się wysyłanie skanu lub zdjęcia podpisanego wniosku i pozostałych podpisanych dokumentów drogą e-mailową na adres placówki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ). Oryginał wniosku wraz z załącznikami należy dostarczyć do przedszkola w formie papierowej w terminie 5 dni roboczych od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego oraz otwarcia naszej placówki, o czym poinformujemy osobnym komunikatem na stronie przedszkola.

Dopuszczalne jest również w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach, dostarczenie dokumentów w formie papierowej do placówki z bezwzględnym zachowaniem poniższej procedury:

1. Punkt usytuowany będzie w przedsionku przedszkola,
  2. Do punktu składania wniosków wchodzi tylko jedna osoba,
  3. Punkt przyjmowania wniosków czynny będzie od 26 marca 2020r. w godzinach 9.00- 12.00,
  4. Przestrzegany jest ograniczony kontakt z pracownikami z zachowaniem 1,5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku,
  5. Wniosek w formie papierowej wraz z załącznikami powinien być włożony do jednej koszulki foliowej lub koperty,
  6. Wniosek wraz z załącznikami Rodzic wkłada do przeznaczonego na ten cel pojemnika,
  7. Pracownik przyjmujący wnioski nie dokonuje ich weryfikacji,
  8. Ewentualne konsultacje udzielane będą telefonicznie ( 91 4142650 ) lub e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. )

Szanowni Rodzice!

Informuję, że na gminnej stronie chojna.pl.

i na przedszkolnej stronie w zakładce

"Dokumenty przedszkola" dostępny jest dokument

INFORMACJA o rekrutacji

na nowy rok szkolny 2020/2021 (jako ostatnia pozycja)

określający zasady składania wniosków i załączników

związanych z rekrutacją na rok szkolny 2020/2021 .

Informacja dotycząca składania wniosków na nowy rok szkolny

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej,

w dniach 16-25.03.2020r. przedszkole będzie zamknięte.

Wnioski zapisu dziecka do naszego przedszkola wraz z potrzebnymi załącznikami

można pobrać z naszej strony (zakładka - Dokumenty przedszkola).

Wypełnione dokumenty należy dostarczyć do przedszkola

w dniach 26 - 31 marca 2020r.

W przypadku zmiany terminu informacja zostanie umieszczona na naszej stronie.