20 maja 2024r. w naszym przedszkolu odbył się “Dzień Piżamy”. Był to dzień, w którym przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod patronatem Fundacji “Gdy Liczy się Czas”. Głównym celem fundacji jest pomagać oraz wspierać dzieci i młodzież z chorobą nowotworową. Dzień Piżamy to dzień świetnej zabawy, ale jednocześnie czas w którym solidaryzujemy się z ciężko chorymi dziećmi, dla których piżamy to nieodłączna część każdego dnia. Podczas tego dnia w grupach odbywały się zabawy muzyczno-ruchowe z ulubionymi poduszkami, kocykami oraz przytulankami, były również pokazy mody, smaczne sałatki a w czasie relaksu nasze sale zmieniły się w sale kinowe. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za wsparcie finansowe naszej akcji. Dzięki Państwu udało się zebrać kwotę 2238,87zł oraz 1 euro. Dziękujemy!!!

Grono Pedagogiczne

Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie