Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że Państwa dzieci 18 września miały okazję uczestniczyć w zajęciach pokazowych z języka angielskiego metodą Teddy Eddie. Dzieci odwiedził specjalny gość – miś Teddy Eddie, co sprawiło im wiele radości! Metoda Teddy Eddie wyróżnia się bogatym słownictwem, różnorodnością materiałów dydaktycznych oraz nastawieniem na praktyczne używanie języka w codziennych sytuacjach. Celem jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych dziecka, a nie jedynie nauka pojedynczych słówek czy struktur gramatycznych.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapisaniem dziecka na takie zajęcia, będą się one odbywały dwa razy w tygodniu, w Multimedialnej Szkole Językowej ELAnguage, ul. Dworcowa 1/31, 74-500 Chojna.

dla grupy 2-3 latków – we wtorki i czwartki o godzinie 14:30

dla grupy 4 latków – w poniedziałki i środy o godzinie 15:20