Dzieci z grupy „Muchomorki” wraz z nauczycielką Magdaleną Podleśną w roku szkolnym 2024/2025 przystąpiły  do kolejnego projektu. Tym razem jest to 14 edycja Programu edukacyjnego „Gotuj się na zmiany razem z Winiary”. Organizatorem jest NAV Agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Taśmowa 3, 02- 677 Warszawa, REGON 383095736, NIP 5213863437, KRS 0000781701,działająca na zlecenie NESTLÉ POLSKA S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672) ul. Domaniewska 32. Program został objęty patronatem Bliżej Przedszkola, Niezbędnik Nauczycielki Przedszkola, Niezbędnik Kreatywnej Nauczycielki, Niezbędnik Dyrektora Szkoły i jest skierowany do szkół podstawowych oraz przedszkoli z całej Polski, zarówno publicznych jak i prywatnych. Celem programu jest edukacja dzieci w temacie racjonalnego odżywiania, promocja zdrowego stylu życia oraz poruszenie tematyki niemarnowania żywności (trend zero waste). Organizator oświadcza, że Program w żadnym ze swoich elementów i na żadnym etapie trwania nie ma celu komercyjnego, skierowanego na promocję konkretnych produktów lub usług, jak również nie jest działalnością lobbingową.

M. Podleśna