8 października 2024 r. dzieci z Bajkowego Przedszkola Miejskiego w Chojnie świętowały ,,Dzień Ziemniaka”. Z tej okazji na placu przedszkolnym odbyła się impreza integracyjna dzieci z rożnych grup. Podczas wspólnej zabawy przedszkolaki miały możliwość pochwalenia się zdobytą wiedzą na temat ziemniaków, prezentowały plakaty wykonane przy pomocy ,,stempli” z ziemniaków, brały udział w konkurencjach sportowych i wspólnych tańcach. Wszystkie przedszkolaki zajadały się w tym dniu potrawami przyrządzonymi z ziemniaków: sałatką ziemniaczaną, pieczonymi ziemniakami i kopytkami. Kolejną atrakcją świętowania była fotobudka, w której można było „cyknąć” sobie pamiątkowe zdjęcie, a także wystawa ziemniaczanych ludzików, które dzieci wykonały w przeddzień święta. Jako organizatorzy pragniemy podziękować wszystkim pracownikom przedszkola za zaangażowanie oraz dzieciom za wspólną zabawę, miłą atmosferę i uśmiechy potwierdzające, że impreza się udała.

Organizatorzy:

M. Brzoska, A. Brzoska